Nasza firma już od wielu lat zajmuje się hodowlą ryb w celach konsumpcyjnych, jak również zwiększania populacji polskich rzek i jezior. Zawsze mamy na uwadze, aby proponowane przez nas produkty wyróżniały się najwyższą świeżością, odpowiednią wielkością, jak również jakością mięsa.

Nie od dziś wiadomo, że węgorz jest rybą bardzo smaczną, przez co często ląduje na naszych stołach pod różnymi postaciami. Niektórzy preferują smażoną, z dodatkiem ulubionych przypraw czy warzyw, inni z kolei doceniają aromatyczny smak ryby wędzonej.

Tym, co najbardziej wpływa na smak ryby są z pewnością warunki jej życia, jak również pokarm. Dlatego też zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić węgorzom odpowiednie warunki rozwoju. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że sprzedajemy zdrowe ryby.

W naszym obiekcie hodowlanym którego powierzchnia to około 3000m2 prowadzony jest chów i hodowla węgorza europejskiego od narybku szklistego po rybę handlową.

Węgorz handlowy występuje u nas w rozmiarach od 120gr do 1000gr. Sprzedajemy ryby zarówno jako materiał zarybieniowy oraz konsumpcyjny. Ryby konsumpcyjne mamy w postaci żywej, patroszonej, lub mrożonej. Prowadzimy też sprzedaż węgorza mrożonego innych gatunków niż europejski.

Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez naszą firmę usług, proponujemy sprzedaż węgorza żywego o konkretnej wielkości. Możemy przygotować dostawę składającą się z gatunków o określonej wadze bądź długości. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla lokali gastronomicznych. Do supermarketów natomiast polecamy szczególnie dostawy składające się z różnych wielkości ryby, dzięki czemu klienci będą mogli dostosować ją do własnych potrzeb i oczekiwań.

W zależności od preferencji odbiorców możemy zrealizować jednorazową usługę, jak również podjąć regularną współpracę, opartą o cykliczne dostawy ryby. Jesteśmy otwarci na realizację niestandardowych zamówień, dlatego też jeśli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące naszych usług – zadzwoń lub napisz do nas! Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości i doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Hodowla-Wegorza-wegorz-zywy-1